Дизайн укладання бруківки

Дизайн укладання бруківки

Опис послуги

При створенні проекту ландшафтного дизайну, потрібно враховувати особливості архітектури. Дизайн покриття садових доріжок, напрямок і форма має гармонійно поєднуватися із загальним стилем архітектури будинку і інших споруд. Наприклад, якщо будинок виконані в класичному стилі, доріжки повинні бути прямолінійними, а майданчики правильної геометричної форми. Якщо ж будинок виконаний в англійському або норвезькому стилі, доріжки можуть бути пейзажними, неправильної форми, у вигляді плавних ліній.

При проектуванні дизайну саду важливо враховувати не тільки матеріал, з якого вони будуть прокладатися, але і конфігурацію плит і каменів. І якщо з каменем все більш-менш визначено, то плитку можна використовувати стандартну, наявну в продажу, а можна і замовити ексклюзивну, дизайн і форма якої розробляються на вимогу замовника. Більш того, якщо є бажання скоротити витрати, замовнику під силу виготовити оригінальні плитки своїми силами.

Для цього розробляються спеціальні форми садових доріжок. Форми бувають одинарні, для виготовлення однієї плитки, і рамні, що містять кілька осередків для заливки. Другі, звичайно, зручніше, тому як дозволяють швидко зробити покриття для відносно великій площі, що значно прискорює роботу.

Форми можуть бути з дном і без нього. Якщо використовується конструкція з дном, плитка виходить рівна, без шорсткостей і горбків. Правда, є один мінус у використанні форм з дном – після заливки розчином потрібно дня два почекати і тільки потім знімати форму.

Які додаткові можливості дають форми садових доріжок? Про економію ми вже говорили. Вводячи в розчин різні пігменти, ви можете розробити безліч варіантів дизайну – оформити доріжку орнаментом, кольоровими смугами, кольоровими вкрапленнями. Зараз є нові світяться матеріали – флуоресцентна фарба, добавки з каталізаторами світності, за допомогою яких можна зробити свою доріжку світиться в темний час доби. Зовсім не обов’язково, щоб мерехтіли все плитки. Але окреслити контур, або серединну лінію можна. І це буде дуже красиво, майже чарівно.

Укладання бруківки

Красиві доріжки з бруківки, освітлені алеї, сповнені квітами, й вдало викладені під’їзні шляхи… Саме такий вигляд мають ідеальні ділянки біля приміського будинку. Бруківка може стати незвичайним декором для садів. Вона додає ноту романтики, гармонійно поєднується з зеленню та відповідає кожному стилю фасаду. Добре обладнана тротуарна плитка також буде надзвичайно міцною й надійною.

Бруківка вважається одним із найбільш популярних матеріалів для оформлення зовнішньої садової архітектури. Роботи, пов’язані з нею, краще доручити кваліфікованим бригадам. Компанія Comfortlv професійно виконає укладання бруківки. Значний досвід робітників у поєднанні зі спеціальними знаннями гарантує вам якість обслуговування на найвищому рівні.

Що варто врахувати?

Вкладання бруківки – важливий етап у створенні гарного вигляду садибної ділянки. Правильно підібрана під’їзна дорога, тротуар або алея саду підвищать комфорт пересування навколо об’єкту. Додаткова перевага цього рішення – підвищення декоративних якостей всього простору навколо.

Кошти на укладання можуть стати помітними інвестиційними витратами. Але пам’ятайте, що існує багато факторів, які вплинуть на остаточний рахунок. Вартість робіт залежить від вибраного матеріалу, кольору куба й візерунка, який повинен прикрашати дорогу.

Область під мощення бруківки повинна бути підготовлена належним чином, тому слід пам’ятати про окремо каналізацію, ущільнення й стабілізацію землі. Якщо мова про «складні» території, то слід враховувати додаткові витрати, що виникають у результаті геодезичних або дренажних послуг. Інколи окремо оцінюється ставка за годину роботи команди або оренда обладнання (наприклад, екскаваторів або кранів).

Якою може бути бруківка?

Дизайн укладання бруківки може бути різним. Промислова бруківка переважно має сірий колір і правильну прямокутну форму. Існують також кольорові кубики, що представлені в різних формах і текстурах. Завдяки специфічній обробці на поверхні бруківки можна створювати різні візуальні ефекти. Це додає переваг її естетичним якостям і робить матеріал більш схожим на класичний старий тротуар.

На початку роботи з бруківкою, перш за все, слід вибрати товщину матеріалу. Вона залежить від умов експлуатації на конкретній ділянці. Чим менше навантаження, тим більш легка й тонка конструкція може бути. Інша проблема полягає у виборі форми і кольору, з якого був зроблений куб. Але тут все залежить від ваших особистих уподобань і фантазії, адже дуже широка ринкова пропозиція означає, що єдиним обмеженням може стати розмір бюджету.

В залежності від застосування існує бруківка різної товщини:

  • 4 см – для укладання незавантажених тротуарів або декоративних смуг навколо будівлі;
  • 6 см – для поверхні з низьким навантаженням (ходіння та їзди легковими автомобілями – до 3,5 тонн);
  • 8 см – для мощення вулиць і автостоянок;
  • 10 см – для тротуарів, навантажених автобусами та іншими важким транспортом.

Довірте укладання тротуарної плитки Comfortlv

Ми виконуємо власні проекти, а також реалізуємо ідеї, які надають клієнти. У наших фахівців – багаторічний досвід роботи у тротуарній промисловості, тому ви можете бути впевнені, що послуги будуть дуже якісними й повністю професійними. Компанія пропонує послуги з укладання надійної бруківки на різних ділянках за дуже привабливими цінами.

Неодмінним елементом нашої роботи є консультування при виборі продукції. Важливо, щоб матеріал чудово вписувався в оточення і вразив клієнтів, аби вони насолоджувались його виглядом і практичністю протягом багатьох років. Сьогодні існує широкий асортимент бруківки, які дозволяють дати волю фантазії та створити “площу мрії”. Для тих, хто цінує традиційні форми та простоту, завжди актуальними будуть класичні рішення.

Компанія Comfortlv приділяє значну увагу якості фундаменту. Спеціалісти використовують надійне обладнання й агрегати для максимальної стабільності та довговічності. Твердо зроблений фундамент дозволяє продовжити термін служби тротуарної плитки, розподіляючи напруження рівномірно. Фахівці компанії визначать площини й схили, що забезпечують оптимальне водовідведення з можливим монтажем дренажу.

Наш пріоритет – отримати довіру клієнтів і зміцнити позиції на ринку. Ми усвідомлюємо, що інвестиції вимагають певних фінансових витрат, тому гарантуємо довговічність наших послуг.