3D візуалізація ландшафту

3D візуалізація ландшафту

Опис послуги

Віртуальна реальність (Virtual Reality) – це створений за допомогою технічних засобів штучний простір, який дає споживачу відчуття повної присутності в іншому вимірі.

Компанія COMFORTLV – перша в сфері ландшафтного дизайну пропонує поринути у віртуальну реальність вашого майбутнього саду. Це дасть вам унікальну можливість оглянути територію і зануритися в атмосферу ландшафту.

За допомогою спеціальної гарнітури, ви зможете перебувати в саду вашої мрії, прогулятися в ньому і відчути його атмосферу, яку створили фахівці нашої компанії.

Використовуючи новий підхід подачі 3D візуалізації, ви не просто побачите плоску картинку, а будете перебувати всередині, бачити всі обсяги і розміри. Це дасть можливість відчути емоції, побачивши всі текстури, нюанси і контрасти, якими наповнена ваша ділянка. Послуга дає можливість побачити продуманість дизайну і всю концепцію території.

Наша головна мета – запропонувати не просто комплексний ландшафтний проект, а цілісне рішення організації території з його деталізацією. Це допоможе створити бажану атмосферу, відчути гармонію та комфорт.

Проект у віртуальній реальності

Сад – одне з найважливіших місць на території біля заміського будинку. Незалежно від його розмірів, він завжди впливатиме на те, як ви себе почуваєте і як відпочиваєте у своєму приватному просторі. Присадибна ділянка, яка правильно спроектована й адаптована до уподобань і потреб мешканців, також створює певну атмосферу вашого будинку.

Проектування саду вимагає значного досвіду, який ми отримали протягом багатьох років роботи в цій галузі. Завдяки цьому наша компанія може не тільки оптимально розподілити простір на функціональні зони, але й правильно врахувати всі нюанси, що створять кінцевий ефект.

Візуалізація ландшафту допоможе відтворити проект ще до його реалізації. Наші спеціалісти запропонують вам цікаві, естетичні та функціональні рішення, для будь-яких територій і бюджетів.

Садова й ландшафтна архітектура

Ми надаємо комплексні послуги: від першої ідеї саду, парку або присадибної ділянки (через концепцію візуалізації ландшафтного дизайну) до будівництва мрії. Готовий проект – вишуканий ландшафт із красивими та функціональними малими архітектурними формами й рослинністю.

Одним із багатьох етапів роботи ландшафтного архітектора є візуалізація. Це графічне представлення ділянки, яку потрібно проектувати. Чітка й естетична візуалізація – це необхідний елемент гарного дизайну саду чи великого парку.

Під час ландшафтного проектування компанія готує:

  • генеральний план, у якому детально прописуються всі об’єкти;
  • дендроплан із кількістю та переліком видів дерев і кущів, схемами їхньої посадки;
  • план доріжок, щоб організувати дорожню мережу;
  • схему поливної системи, де вказані місця для різних елементів, наприклад, розбризкувачів або магістралей водопроводу;
  • схему квітників, де представлені квіткові композиції та зазначені всі потрібні рослини;
  • план освітлення, який має пов’язувати всі садові й архітектурні об’єкти;
  • 3D-зображення майбутньої ділянки: дизайнери подають своє бачення того, як буде реалізований конкретний проект.

3D проектування ландшафту – це зручно та практично

Ландшафтна архітектура – це специфічна галузь. При проектуванні садів не повинен враховуватися ефект «тут і зараз». Слід взяти до уваги те, як сад змінюватиметься з часом. Архітектура буде схожою і взимку, і влітку, а пейзаж постійно змінюватиметься в різні періоди року. Ми пам’ятаємо про це та намагаємося спроектувати простір так, щоб у будь-який час він спонукав вас приїхати у свої володіння й добре відпочити близько до природи.

3D візуалізація ландшафту допомагає нам створювати унікальні рішення для управління простором. Ті, які перевершують очікування клієнтів сучасністю й оригінальним характером. Щоб зробити садовий або ландшафтний дизайн гарним, функціональним і довготривалим, важливо тісно пов’язати процес проектування зі стадією реалізації. Хороший дизайн вимагає значної продуктивності.

Наша компанія створить багато візуальних образів, виконаних у різних поглядах і перспективах. Це своєрідна гарантія того, що кінцевий ефект естетичного, функціонального та зручного зеленого простору задовольнить ваші очікування.