Професійне влаштування газонів

Професійне влаштування газонів

Опис послуги

Рулонний, або, як його називають у всьому світі, зрілий газон являє собою шари дерну трав. Для зручності транспортування нарізані смуги дерну скручують у рулони, звідси і назва.

Дерн отримують, висіваючи газонні трави на ідеально рівну поверхню грунту, удобрення та очищену від бур’янів. Після того, як трава проросте і вкорениться (на вирощування йде приблизно близько 3 років), спеціальним трактором зрізають рівні пласти шириною 40 см і товщиною 2,5 см, скручують у рулони, які і надходять у продаж. Важливо, щоб зрізане покриття не зберігався більше доби. Тому ми працюємо безпосередньо з постачальниками, і для кожного замовлення використовуємо тільки свіжозрізані пласти.

Ознаки якісного газону:

 • Сильна, добре розвинена коренева система з переважанням білих корінців, відсутність бур’янів
 • Підстрижена трава – дозволяє наочно переконатися у відсутності бур’янів
 • Рівномірність посіву, відсутність лисин
 • Грунт без каменів, за складом пухка, легка
 • Однакова товщина шару по всій площі
 • Відсутність хвороб, грибків, шкідників.

Переваги рулонного покриття:

 • Простота і швидкість укладання. Протягом декількох годин ви отримуєте повноцінне, густе і шовковисте покриття.
 • Газон приймається протягом тижня. На відміну від пасивного, якого треба чекати від півроку до року.
 • Рівномірний розподіл виростає трави, без загущених і залисин.
 • Не потрібно прополювати від бур’янів, на ньому вони не ростуть.
 • Газонне покриття невибагливо в експлуатації і вимагає зовсім незначних витрат часу і коштів.
 • Довговічність. В межах міста, де опади і повітря не відрізняються особливою чистотою, рулонне покриття витримує 5-6 років, в дачних селищах, заміських котеджах – 10-15 років.

Влаштування газонів

Доглянуті газони – це справжня прикраса садибних ділянок. На них дуже приємно відпочивати, їх радісно споглядати. Ніжна шовкова травичка формує гарне зелено тло й вдало гармоніює з іншою рослинністю в оточенні. Оксамитова «ковдра» створить ефект простору й оптично розширить межі відкритої ділянки. Таким чином, газон зробить концепцію саду завершеною та гармонійною.

Він може покращити мікроклімат ділянки, підвищити показники вологості повітря й додати прохолоди в спеку. Також трава здатна приглушувати шуми та вібрації, що робить її максимально ефективним елементом декору.

Рулонний газон чи будь-який інший стане важливою та ефективною частиною в оформленні садової ділянки. У злакових газонних трав є фітонцидна та іонізувальна дія: вони здатні побороти багато бактерій, які перебувають у повітрі. Зелений колір трави дозволяє знімати з очей напругу, а також здійснює заспокійливий вплив на нашу нервову систему.

Яскраві зелені галявини вдало підкреслять красу квітів, витонченість деяких рослин, пишноту дерев і декоративних чагарників. На тлі травички гарно виділятимуться різні майданчики та доріжки.

Газон на невеликій ділянці

Маленький газон – вдале рішення для мініатюрної ділянки. За допомогою нього можна створити бажані візуальні ефекти й таким чином умовно збільшити сад.

 • Якщо облаштувати невеличкий газон по центру маленької ділянки, то вона здаватиметься більшою.
 • Коли сад – вузький і подовжений, то він може здаватися ширшим. Для цього потрібно розширити газон у далекій частині садової ділянки.
 • Якщо рулонний газон буде трапецієподібним і матиме вузьку сторону в далекій частині, то ділянка оптично видовжиться й стане більш широкою.

Види газону

Вид і форма газону безпосередньо залежить від його призначення. Виділяють кілька типів:

 • Партерні газони. Це варіант, який вирізняється найкращою якістю. Його застосовують лише з метою декоративного оформлення. Щоб створити партерні газони, потрібно бути готовими до трудомісткого процесу. Для цього знадобляться особливі роботи з підготовки: виділити найкращу садибну ділянку, де є сонце; використати найбільш якісні злакові трави з ніжним дрібним листям. Такий тип газонів потрібно часто й низько скошувати.
 • Спортивні газони. Їх можуть використовувати для того, щоб оформити спортивний або дитячий майданчик. Вони дуже стійкі до витоптування та здатні швидко відновлюватися. Зважайте на те, що за ними потрібно ретельно щоденно доглядати. Також для їхнього облаштування потрібно використовувати суміш трав, які можуть переносити значні навантаження.
 • Звичайні газони. Їх називають садово-парковими, адже найчастіше такий тип застосовується для декору садових приватних ділянок. Суміші трав будуть оперативно відновлюватися, коли їх витоптують. Завдяки цьому звичайний газон витримає помірний рівень навантажень. На ньому можна сміливо встановлювати садові меблі чи організовувати посиденьки під час пікніка. Це чудовий варіант для того, щоб лежати й засмагати чи грати в різні активні ігри.
 • Мавританські газони. Це гарні галявини, на яких ростуть низькорослі трави та польові квіти. Вони мають дуже яскравий і мальовничий вигляд. Мавританський газон зазвичай створюється у місцях, які наближені до природних ландшафтів. Його засівають різними травами: і багаторічними, і однорічними. У всіх них може бути різний термін цвітіння.

Чому варто облаштувати газон?

Це гарне та практичне рішення для вашої ділянки, незалежно від того, буде це рулонний газон чи інший. Для того, щоб задовольнити ваші побажання та потреби, наші спеціалісти підберуть відповідні травосуміші високої якості. Ваш газон зачаровуватиме всіх своєю красою та м’якістю впродовж майже півроку: від початку весни до пізньої осені.

Довіртеся нам – і ми облаштуємо газон, а також регулярно доглядатимемо за ним. Наші фахівці створюють різні газонні ділянки: через посів насіння, а також завдяки вкладанню готового рулонного газону. Йому не зможуть нашкодити бур’яни чи шкідливі комахи. Трава добре проростатиме на різних ділянках – і вже за декілька тижнів газон буде здатен сповна витримати навантаження.

Наша компанія приділить значну увагу догляду за газоном. Ми стрижемо й поливаємо траву, а також проводимо аерацію. Фахівці підсіюють і підживлюють газон, дотримуючись спеціального календаря. Завдяки цьому ви зможете отримати власний зелений острів, який вражатиме всіх вишуканістю та красою.