Догляд за садом та обслуговування ділянки

Догляд за садом та обслуговування ділянки

Опис послуги

Сад, яким би він маленьким ні, вимагає постійної уваги і догляду, в іншому випадку ділянку буде виглядати неохайно і запущено. У власників приватних житлових будинків далеко не завжди є вільний час для цього. Після робочого тижня хочеться відпочити, та й деякі заходи треба проводити швидко, не чекаючи суботи з неділею. Вдатися до послуг фахівців – буде оптимальним рішенням. Наша компанія давно займається доглядом за рослинами в садах, наші агрономи і садівники – люди досвідчені і добре знають свою справу.

У чому полягає догляд за садом

В організації грамотного поливу, що є одним з основних заходів. У цій справі є свої нюанси, недотримання яких може призвести до хвороби, а то і загибелі рослин.

У аерації ґрунту. Особливо в догляді за квітами, овочевими культурами. Чекати розпушування тиждень їм просто протипоказане. Власне, будь-яка рослина, будь то чагарник, дерево або квітку, з вдячністю відгукується на чергування поливу і розпушування. Адже грунт в такому випадку не покривається повітронепроникної кіркою, і коріння рослин дихають.

У систематичних підгодівлі. Рослини, як і люди, глибоко індивідуальні, у кожного свої потреби. Правильно вибрати момент, знати, що саме потрібно тому чи іншому рослині, точно розрахувати дозу може тільки людина з відповідною освітою. І тоді сад буде завжди пахучим і квітучим.

У професійній формування рослин, щоб сад не втрачав своїх декоративних якостей. Формуючу стрижку проводять для підтримки гарної форми крон солітерних дерев або правильної форми живоплоту (для регулярного стилю ландшафтного дизайну). Проводяться і обрізки: формують, санітарні, омолоджуючі. Ви в змозі їх проводити самостійно? Навряд чи, якщо, звичайно, не є садівником.

У систематичних обробках від шкідників і збудників хвороб – ще одна послуга, яку ми пропонуємо в контексті догляду за садом. І тут є маса тонкощів, які треба знати, щоб не нашкодити саду. Більш того, розібратися в тій кількості хімічних препаратів, який пропонує ринок, неспеціалісту просто неможливо. А за сучасних реалій, без стимуляторів росту, регулярного обприскування інсектицидами обійтися неможливо.

У грамотному догляді за газоном – також є важливим етапом, тому що газон часто займає більшу частину озеленення. Гарний газон чудовий фон для елементів ландшафтного дизайну. Для підтримки здорового газону регулярно потрібно здійснювати полив, підживлення, аерацію, стрижку.

У правильному догляді за багаторічними трав’янистими рослинами, які вимагають уваги, акуратності і знання справи. Їх треба вчасно поливати, розпушувати, прополювати, підгодовувати, видаляти відцвілі бутони, пасинкувати. Квіти прикрашають ділянку, але догляду потребують підвищеної. Доручіть це професіоналам.

Догляд за садом восени виділяється нашими співробітниками в особливу категорію. Це відповідальний період, протягом якого проводиться посадка рослин (дерев, чагарників, цибулинних квітів), підгодівля, рясний полив, обрізка і утеплення деяких чагарників, троянд, обробка інсектицидами, внесення добрив на грядки і клумби. Тобто, закладається основа для благополучного зростання і розвитку рослин в наступному році.

Вчасно проведені агротехнічні заходи – це запорука краси, здоров’я Вашого саду. Правильний догляд дозволяє підтримувати декоративність ландшафтного дизайну, створеного зусиллями багатьох людей, тривалий час. Зателефонувавши нам, Ви отримаєте детальну кваліфіковану консультацію і своєчасну допомогу по догляду за садом і озелененням. Довірте свій сад Професіоналам!

Догляд за садом

Щоб мати гарний двір або садибну ділянку, важливо вміти доглядати за територією. Найкраще – довірити цю справу садівнику, адже він розуміється на всіх нюансах. Фахівець зможе професійно виконати роботи, які пов’язані з озелененням території.

Він ретельно доглядатиме за нею після того, як буде виконаний ландшафтний дизайн. Під час його проведення висаджують рослини, створюють клумби, альпійські гірки, газони та штучні водоймища.

Чому важливий професійний догляд за ділянкою?

Всім хочеться, щоб їхні садибні ділянки мали гарний сучасний вигляд. Для цього важливо ефективно та ретельно їх доглядати. На це потрібно витратити багато зусиль і часу. Процеси з догляду потребують особливих знань і навичок, якими й володіють садівники.

Робота спеціаліста потрібна, коли на ділянці є багато різних рослин, а у посадок – значний обсяг. Послуги садівника будуть особливо актуальними та важливими у перший сезон після проведення ландшафтного дизайну. Також слід залучити садівника, якщо на вашій ділянці є штучні водойми, альпінарій чи рулонний газон. Вони потребують доробки, з якими найкраще впорається лише фахівець.

Догляд за деревами

Садівник буде обрізати молоді плодові дерева та омолоджувати старі. Це потрібно робити за 3-4 тижні перед тим, як почнеться вегетація. Завдяки роботі фахівця будуть активно розвиватися пагони – таким чином ефективно відбуватиметься озеленення.

Вирізати сухі, хворі та пошкоджені гілки у плодових дорослих дерев можна коли завгодно – незалежно від пори року. Якщо виконувати всі ці процеси, то ділянка завжди матиме гарний доглянутий вигляд.

Обслуговування ділянки: якісно та за доступною ціною

Спеціалісти нашої компанії пропонують свої послуги з догляду за різними присадибними ділянками. Їх можна недорого замовити як окремо, так і комплексно. До них належить догляд за рослинами, а також водоймами та спорудами. Садівник доглядатиме за:

  • Газоном. Він поливатиме й прополюватиме траву. Спеціаліст також прибиратиме, проводитиме аерацію й підсів. Буде регулярно проводитися й стрижка газону.
  • Клумбами та квітниками. Їх потрібно час від часу прополювати, розпушувати та обробляти від хвороб. Важливо підживлювати ґрунт мінеральними добривами, а також оновлювати квіткові композиції.
  • Зеленими насадженнями. Садівник буде стригти й обрізати рослини, укривати їх на зиму. Він зможе формувати крони дерев, замінювати насадження й лікувати їх. Обов’язково буде проводитися боротьба з бур’янами, щоб забезпечити ефективний ріст рослин.
  • Різними спорудами. Спеціалісти додатково чистять доріжки, сходи, майданчики чи інші частини ділянки.
  • Водоймами. Вони потребують догляду фахівця, щоб зберігати гарний вигляд.

Зробіть свій сад гарним і доглянутим!

Садівники нашої компанії проведуть різні роботи для озеленення вашої ділянки – швидко та якісно. Вони зможуть навести лад у вашому саду й будуть підтримувати його у відмінному стані після проведення ландшафтного дизайну. Ви можете замовити лише догляд за газоном або обрати комплексний пакет послуг. Ми зробимо все для того, щоб ваша садова ділянка мала ідеальний вигляд.